Monat

Monat jest amerykańską firmą produkującą profesjonalne produkty do włosów. Rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku na terenie Stanów Zjednoczonych, następnie otworzyła się na rynek kanadyjski, by w 2018 roku wejść do UK.

Produkty tej firmy przedstawiła mi znajoma z którą miałam przyjemność współpracować przy jednym z projektów. Jestem jej ogromnie dzięczna do dnia dzisiejszego, bo moje włosy przeszły niesamowitą metamorfozę 🙂

Co sprawia, że Monat jest inny?

Monat to naturalnie oparta linia do pielęgnacji włosów, która w zasadzie może być utożsamiana z witaminami do włosów. Produkty te rozwiązują podstawowe problemy związane z włosami, używając olejków eterycznych i innych składników pochodzenia roślinnego, aby przywrócić włosy do zdrowia.

🌱Monat to oparta na składnikach roślinnych, linia do pielęgnacji włosów zapobiegająca starzeniu.
Głównym celem Monat jest oczyszczenie skóry głowy i pobudzenie mieszków włosowych do wzrostu, czyli przywrócenie włosom ich naturalnego stanu BEZ stosowania ostrych chemikaliów lub składników!

🚫Mowimy NIE:
• parabenom
• siarczanom
• woskom
• szkodliwym perfumom
• ftalanom

🌱 Bezpieczne i nietoksyczne produkty są badane klinicznie. Usuwają nagromadzone toksyny z Twoich włosów po produktach , z których korzystałaś przez całe życie.

🌱Produkty są bardzo skoncentrowane i wystarczają od 3-5 miesięcy! Tak więc niewielka ilość na długooo wystarczy.

🌱 Vegańskie i nie testowane na zwierzętach.

🌱 Idealne dla wszystkich rodzajów włosów – w każdym wieku i na każdym etapie.

Zapraszam serdecznie na grupę na Facebooku, na której znajdziesz dużo więcej informacji o produktach, efektach i ich działaniu, dołącz do grupy klikając TUTAJ.

Jeśli mieszkasz na terenie USA, Kanady bądź UK, możesz zrobić zakupy samodzielnie poprzez STRONĘ INTERNETOWĄ.

♥ Zmień szampon i pokochaj swoje włosy 🙂

error: Content is protected !!