TPS Traffic Profit System

a

Traffic Profit System (w skrócie TPS) została założona przez Stanisława Stana Suchego (fana kryptowalut, właściciela koparek, ojca swych córek), pomysł efektywnej platformy reklamowej kiełkował mu w głowie już od dawna, a rok temu zapuścił korzenie. Stan miał na celu połączenie obu tych elementów tak, by stworzyć dobre miejsce do reklamy, ale również stabilną platformę do zarabiania online.

Profil FB Stana : https://bit.ly/2oPt0gU

 

TPS- Prawna, przejrzysta firma, która płaci za reklamę i oferuje możliwość promowania swojej witryny internetowej za pośrednictwem niezliczonych witryn reklamowych, aby pomóc Ci uzyskać doskonałą ekspozycję, zwiększyć rozpoznawalność i generować lepsze ogólne wyniki w uzyskiwaniu rejestracji, potencjalnych klientów i skierowań.

1. Rzeczywiste reklamy kierowane wysokiej jakości- możliwości reklamowania swojego biznesu/firmy, zwiększanie ruchu na stronie, zwiększanie grupy odbiorców.

2. Usługi reklamowe, które oferuje: reklamy wymiany ruchu, banery reklamowe, reklamy tekstowe, reklamy z logowania, reklamy na stronie początkowej, reklamy z wylogowaniem.

3. Prawdziwi goście na Twojej witrynie- TPS zapewnia najlepszy możliwy ruch na Twoich stronach internetowych. Na stronie TPS zezwalamy tylko na PRAWDZIWYCH Ludzi, żadnych robotów, czy fałszywych kont.

4. Ukierunkowani goście – TPS może zapewnić odwiedzającym wszystkie kraje posługujące się różnymi językami, dzięki czemu możesz reklamować do odbiorców, których oczekujesz.

Link do rejestracji: https://bit.ly/2NVSOCP

 

Możliwości zarabiania w TPS

Istnieje 5 sposobów na zarabianie pieniędzy:

1. Płatne kliknięcie (klikając linki gotówkowe otrzymujesz $ i BTC)- tzw. cashlinks

2. Korzystanie z usług reklamowych w celu generowania potencjalnych klientów i sprzedaży w podstawowej działalności- np. działając w jakimś programie partnerskim, jak zdobędziesz dzięki reklamie klientów, masz prowizję

3. Uczestniczyć w podziale zysku, będąc aktywnym członkiem i mając aktywne AdPacki- 110-115% od paczki reklamowej

4. Prowizje za sprzedaż bezpośrednią- prowizje za efektywne polecanie TPS

5. Premia za kliknięcia w linkach od poleconych- oprócz Twojego klikania cashlinków, możesz je polecać innym, wpada CI wtedy prowizja za ich klikanie

Im więcej wykorzystasz sposobów na zarabianie pieniędzy, tym więcej zarobisz.

 

ADpacki reklamowe

W TPS są dwa rodzaje paczek reklamowych: w USD oraz w BTC.

Paczki w USD wypracowują 115%
Paczki w BTC wypracowują 110%

Nie ma limitu czasu pracy paczek, pracują, aż dany procent wypracują.

Możliwości zarabiania bez inwestycji:

 

➡️ poprzez oglądanie płatnych reklam zwanych cashlinks. Sumy nie są powalające, ale jak się ogląda systematycznie, to grosz to grosza i można nazbierać, np. na wypłatę, bądź ADpack reklamowy, który dostanie dodatkowe 10, bądź 15% jego wartości

➡️poprzez polecanie cashlinków innym osobom (oprócz tego, że Ty oglądasz), jeśli te osoby, również będą klikały reklamy- dostaniesz prowizję

➡️poprzez polecanie programu i ADpacków dla ludzi, którzy chcą reklamować siebie, swój biznes, bądź programy partnerskie w których uczestniczą

⚠️Zasady:

Aby wyklikać cashlinki, najpierw trzeba wyklikać 10 reklam bezpłatnych. Cashlinków w USD można dziennie wyklikać 25 sztuk, w BTC póki co wszystie dostępne w panelu.
Prowizje z cashlinków z osób poleconych dostajesz 100%, które jest dzielone po 50% na advbalance i 50% na zakup cashlinków. Podobny podział ma to przy Twoim oglądaniu.

Dlaczego muszę kupować cashlinki?

Autor programu ma na celu, aby działał on jak najdłużej, aby ludzie oprócz posiadania dobrej jakości reklamy, zarabiali. Nie chce aby, program padł, więc w ten sposób go zabezpiecza i tym samym przyciąga nowe osoby, bo cały czas są do wyklikania jakieś pieniądze.

🚫Po co mi te cashlinki, co mogę z nimi zrobić?

Jeśli już kupisz cashlinki , to możesz je wykorzystać do promowania programu partnerskiego w którym działasz (ksiązki, kosmetyki, biżuteria, ubrania, zabawki- na rynku jest cała masa PP), możesz je również wykorzystać na akcje charytatywne typu „dobry klik”.

🚫Ile można zarobić klikając cashlinki i polecając je?

Na stronie głównej projektu, autor dał takie wyliczenie:

10 poleconych X 0,10 zarobków z linków pieniężnych X 30 dni = 30 USD od kliknięć skierowań
10 poleconych X 0,10 zarobków z linków pieniężnych X 365 dni = 365 USD z kliknięć skierowań
500 poleconych X 0,10 zarobków z linków pieniężnych X 30 dni = 1500 USD od kliknięć skierowań
500 poleconych X 0,10 zarobków z linków pieniężnych X 365 dni = 18 250 USD od kliknięć skierowań
1000 poleconych X 0,10 zarobków z linków pieniężnych X 30 dni = 3000 USD z kliknięć skierowań
1000 poleconych X 0,10 zarobków z linków pieniężnych X 365 dni = 36 500 USD od kliknięć skierowań

📢To nie jest gwarancja dochodu, ale przykład tego, co możesz zarobić, polecając nowym członkom systemu Traffic Profit, którzy klikają linki gotówkowe (reklamy PTC).

⚠️Co według mnie jest MEGA ważne 🔉to fakt, że projekt jest świeży, nowy i niewiele osób w nim jeszcze uczestniczy, co za tym idzie: szanse na rozwój i zarobki na przyszlosc na tym etapie są najlepsze, dlatego ja działam, reklamuje, rozmawiam z ludźmi , polecam!

 

Link do rejestracji: https://bit.ly/2NVSOCP