Składniki produktów Monat

Co sprawia że produkty Monat różnią się od innych produktów do pielęgnacji włosa⁉️ Kluczowe składniki! 🙂

REJUVENIQE– mieszanka ponad 13 wyciągów z roślin, bogata w kwasy Omega3, przeciwutleniaczy i składników odżywczych kompatybilnych ze skórą i włosami. Unikalna opatentowana formuła pomaga naprawić i chronić przed stresem oksydacyjnym. Dzięki czemu włosy natychmiast wyglądają zdrowiej i mają długotrwały połysk. Olejek jest pozbawiony silikonu. Odmładza włosy i skórę głowy. Zapewnia odżywienie i zapobiega starzeniu.

👌CAPIXYL – Wyciąg z Czerwonej Koniczyny, kompleks przeciwstarzeniowy, który pomaga chronić skórę głowy , wzmacnia i zagęszcza włosy oraz wspomaga ich naturalny porost. Pomaga również oczyścić skórę głowy. Stymuluje mieszki włosowe do wzrostu.

👌 PROCATALINE – Ekstrakt z grochu. Ta naturalne mieszanka antyoksydantów pomaga chronić mieszki włosa i walczyć z objawami przedwczesnego przerzedzania włosów a jednocześnie chroni ich kolor i blask. Pomaga w zapobieganiu utraty włosów. Wspomaga ochronę przed niszczącymi czynnikami środowiskowymi.

👌CRODASORB – Pochłaniacz UV. Potężny składnik który chroni od niszczącego wpływu słonecznych promieni UV. Pomaga zabezpieczyć naturalną pigmentację i utrzymuje włosy pod ochroną. Przenika przez włosy dzięki czemu chroni zarówno powłokę jak i rdzeń włosa.

Przejdź na oficjalną stronę sklepu klikając TUTAJ.

Więcej informacji znajdziesz na mojej grupie na Facebooku, serdecznie zapraszam jeśli jeszcze do żadnej nie należysz 🙂

Aby do  niej dołączyć kliknij TUTAJ.