Rockwall Investments

Otworzyłam się na nowe technologie i zaczęłam na nich zarabiać. Jeden z moich ulubionych programów to polski Rockwall, który powstał w 2017 roku. Tu zarabiam na pakietach Integra, które naliczają 140% oraz kopię i kumuluję kryptowaluty wioczne na poniższym obrazku:

To, co najbardziej podoba mi się w tym programie, to fakt, że nie muszę go polecać, by zarabiać, ale i na to mamy rozwiązanie w postaci rotatora poleconych (zapytaj mnie jak on działa). Wracając do tematu zarabiania bez polecania- po krótce:

Integra wypracowuje 140% od złożonego depozytu, czyli np. z 1000$- wypracuje 1400$, z 2000$- wypracuje 2800$. W pierwszej sytuacji jesteśmy 400$ na plusie, w drugiej 800$. Ale nie na tym główna rzecz polega moim zdaniem, by wykorzystać potencjał tego projektu. Myślę, że magia procenta składanego zrobi dużo lepszą robotę, bo „zaganiamy” wtedy pieniądze do pracy. Co to znaczy?

Rzecz jest bardzo prosta, ze skumulowanych naliczeń robimy rezakupy (ponowny zakup) powiększając tym samym nasz pracujący depozyt, który to wypracowuje nam kolejne 140%. Procent na rezakup możemy sobie dowolnie przesuwać używając różnych strategii.

Moje początki w Rockwall wyglądały mniej więcej tak:

Jak widać na powyższym zdjęciu wpłaciłam do programu 310$, zarobiłam ponad 600$ na chwilę obecną obracam już ponad 900$.

Kiedy poczułam potencjał RW (Rockwall) dorzuciłam do puli dodatkową gotówkę. I po kilku miesiącach,  moje konto wygląda już zupełnie inaczej, a wypłaty z niego opłacają moje domowe rachunki, a pozostała część gotówki nadal kręci się w programie wykorzystując procent składany.

Więcej informacji przeczytasz klikając TUTAJ.

Z Passive Income : czyli tzw. INTEGRA  otrzymujesz codzienne naliczenia z przychodów firmy pochodzących z: botów i algorytmow (35%), Masternodów (17 %), kopania POS (20%), kopania POW (20%), kopania POC (8%) tak długo, aż usługa wypracuje 140% (100% ceny za jaką ją kupiłeś + 40% zysku).

Dzienne naliczenia są różne, ale pakiety pracują, aż wypracują swoje 140%. Dzienne naliczenia wpadają codziennie ok 12 czasu polskiego i wyglądają mniej więcej tak:

Teraz już wiesz, dlaczego to mój ulubiony program 🙂