Opinie o Monat

W dużej części opinie i zdjęcia, które można zobaczyć w sieci mają swoje źródło w Stanach, czy Kanadzie. Jesteśmy dość zdystansowanym narodem, nie jesteśmy łatwowierni, sama po sobie wiem, jak trudno było mi uwierzyć, że można osiągnąć efekty, które widziałam na amerykańskich grupach.

Przetestowałam na sobie. Jestem zadowolona, ale moja opinia, to może być trochę za mało. Postanowiłam więc zrobić rozeznanie wśród kilku Polek, które również mają przyjemność z tych produktów korzystać. Z każdą z nich możecie się skontaktować na Facebooku- wystarczy, że klikniecie w jej zdjęcie.

Przeniesie Was bezpośrednio do jej profilu.

Marlena Marczuk:

Doświadczyłam dzięki produktom Monat mega metamorfozy moich włosów. Z    cienkich, rzadkich, szybko przetłuszczających się i suchych na końcu, stały się zdrowe, lśniące, z dużą objętością i porostem nowych! 🙂 nie zamienię tych produktów na żadne inne, bo za bardzo pokochałam swoją obecną czuprynę! 🙂

Justyna Pencak:

Dzięki tym niezwykłym produktom znowu pokochałam swoje włosy! Stały się niesamowicie miękkie i delikatne w dotyku, nabrały pięknego koloru, a co najważniejsze skóra głowy mnie już nie swędzi (a miałam z tym wcześniej kłopot).

Patrycja Nadybał:

Długo zastanawiałam się nad zakupem. Powstrzymywały mnie ceny i myśl, że jest to przereklamowane. Kupiłam. To była najlepsza decyzja. Już po pierwszym użyciu moje włosy zupełnie inaczej się układały, skończyło się uciążliwe swędzenie. Nie żałuję ani jednego wydanego funta. Moje włosy odżywają, a produkty są bardzo wydajne.

Ilona Williams:

Mam łojotokowe zapalenie skóry i nie miałam zbyt dużego wyboru kosmetyków. Stosowałam te które dał lekarz, a gdy użyłam drogeryjnego szamponu była tragedia, drapałam się do krwi. Od paru miesięcy stosuje kosmetyki firmy Monat i nie mogę uwierzyć, że moja skóra nie cierpi, a moje włosy z miesiąca na miesiąc są coraz piękniejsze. Nawet moja fryzjerka zauważyła szybki porost włosów i nowe „baby hair”.

 Dominika Wojtkowiak

Przygodę z kosmetykami Monat zaczęłam początkiem listopada 2018. Szukałam pomocy dla moich wypadających po ciąży włosów. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim zauważyłam, że włosów wypada mi mniej. Poza tym nabrały objętości, są miękkie w dotyku, pięknie się błyszczą i są fajnie uniesione u nasady.

Kasia Jakubczyk:

Długo i trochę z przymrużeniem oka, obserwowałam przemiany innych. Nie do końca wierzyłam w działanie produktów. Ale ponieważ próbowałam już tak wiele, aby moje włosy przestały się przetłuszczać (z marnym skutkiem) postanowiłam spróbować.  Teraz uwielbiam moje włosy, czyste, miękkie, lekkie, uniesione, coraz piękniejsze…

 

Anna Owerko

Od lat zmagałam się z przetłuszczającymi i opadniętymi włosami, bez życia i wyrazu. Spotkałam się nawet z publicznym wytknięciem mi tego. Tak mnie to głęboko dotknęło, że zaczęłam szukać rozwiązań. I znalazłam- produkty Monat. Włosy zmieniły się nie do poznania! Odbite u nasady, pełne objętości, miękkości i blasku! ♥️

Natalia Zaim

Mam włosy falowane i rozjaśniane, a co za tym idzie przesuszone. Żadne drogeryjne kosmetyki, ani domowe sposoby nie mogły zapanować nad moimi wiecznie spuszonymi włosami. Odkąd używam Monat moje włosy nie puszą się nawet przy wilgotnym powietrzu na dworze. Są nawilżone i odżywione. Ponadto znikł również mój problem z łupieżem bo nie tylko włosy są nawilżone ale również skóra głowy. Pozbyłam się 2 największych problemów jakie miałam z włosami.

 

Są to opinie osób z którymi mam kontakt, znam je i wiem jak i czego używają. Ty swoją opinię musisz wyrobić sam/ sama. Pamiętaj jednak proszę, że dostosowanie produktów do skóry i włosa jest szalenie istotne w ich pielęgnacji, dlatego tak ważny jest kontakt z pojętym konsultantem.

Mam nadzieję, że zamieszczone tu opinie
pomogły podjąć Ci decyzję 🙂