Olejek REJUVENIQUE firmy Monat

☄️REJUVENIQUE OIL JEST JEDYNYM OLEJEM NA RYNKU, KTÓRY MOŻE PRZEPRACOWAĆ WSZYSTKIE 3 WARSTWY WAŁU WŁOSOWEGO.☄️

🔅 Abisyński: kluczowy składnik REJUVENIQE ™ Oil Intensive. Od rośliny crambe abyssinica pochodzącej z Afryki Środkowej, jest to rzadka i wyjątkowa kombinacja kwasów tłuszczowych cenionych za ich zdolność do robienia wszystkiego, od naśladowania efektów krzemu po niezrównany połysk; smaruj włosy głęboko w pęcherzyku; chroni i powleka każdą nitkę.

🔅Baobab: Znane baobaby rosną od wieków w suchych klimatach Indii i Afryki, a ich egzotyczna ropa z nasion drzewa jest bogata w bogaty w antyoksydanty kwas palmitynowy i witaminę F.

🔅Buriti: Owoc palmy Moriche z Afryki – znany jako Drzewo Życia – jest jednym z najbogatszych źródeł beta-karotenu na świecie, który nawilża i odżywia.

🔅Camelia: Znany również jako olej z nasion herbaty, jest to ultra-nawilżający olej, który najlepiej wykorzystuje witaminę E i polifenole.

🔅Nasiona marchwi: Specjalnie pozyskiwane z gór Szwajcarii, są bogate w witaminę A, która kondycjonuje skórę głowy, oraz kwas alfa-linolenowy dla ochrony przeciwzapalnej.

🔅Monoi: Selektywnie pozyskiwane z ciepłych tropików Tahiti, to olej regenerujący bogaty w kwasy Omega 3 i kwasy tłuszczowe, które leczą uszkodzenia i pobudzają wzrost z korzenia.

🔅Meadowfoam: Ten olej pochodzi z północno-zachodniego Pacyfiku USA. Nazwany na podobieństwo kwiatów do białej piany na oceanie, olejek łąkowy jest kolejnym znakomitym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 9 dla połysku i blasku

🔅Moringa: Starożytni Egipcjanie cenili olej Moringa za jego właściwości odżywcze, dzięki antyoksydantom i witaminie E, które pomagają zwalczać zmęczenie skóry, a także oczyszczają i oczyszczają skórę głowy.☘️

*Daje włosom i skórze głowy potrzebne im pożywienie. Wnika w skórę głowy na poziomie komórek! Wypełnia i rozszerza trzon włosa, łagodzi skórę nadając włosom objętość i połysk.
*Jest super skoncentrowany, więc starcza na długo. Typowy klient ma go na 6-8 miesięcy w zależności od zastosowania!


Na co Rejuvenique Oil?

🍀 Olejowanie nocne!
🍀 Balansuje PH skory,
🍀 likwiduje łupież,
🍀 walczy z przetłuszczającymi się włosami 🍀olej na przetłuszczającą się cerę!
🍀 pomaga w przypadku łuszczycy na głowie,
🍀 pobudza porost włosa i to baaardzo!
🍀 czyści wszystkie nagromadzenia po produktowe, nie wbija się w skórę i we włosy, nie nawarstwia się, nie jest tłusty! Można w nim spokojnie spać, nie pobrudzi nam pościeli.
🍀Na suche, rozdwojone włosy, końcówki, na połysk!
🍀Na twarz 😍 (zastępuje krem, tak tak!)
🍀 problemy skórne typu egzema

Jeśli potrzebujesz więcej informacji odnośnie olejku Rejuveniqe przejdź do sklepu klikając TUTAJ

Albo dołącz do grupy: