Monat – ile można zarobić?

W tym artykule dowiesz się:

 • jak zarabia się w Monat
 • ile można zarobić
 • jakie są progi zarobkowe i od czego zależą
 • jakie są dodatki do podstawowej wypłaty

Na początku pragnę przypomnieć, że firma Monat działa przede wszystkim na rynku amerykańskim, kanadyjskim, angielskim, irlandzkim oraz polskim. Cały czas się rozwija i otwiera na nowe rynki europejskie.


Aby rozpocząć współpracę z Monat należy zostać konsultantem /Market Partnerem (MP). Aby zostać MP wystarczy dokonać jednorazowej inwestycji w jeden z wybranych przez Ciebie zestawów produktów. Dla każdego rynku zestaw ten może się odrobinę różnić. Zapytaj więc o aktualną ofertę. Jedno natomiast co się nie zmienia, to kwota inwestycji. Zestaw pełnowymiarowych produktów zaczyna się od kwoty 965zł w górę (równowartość w przeliczeniu na waluty dolar, funt, euro).

 Aby zobaczyć pozostałe zestawy produktów wejdź na stronę Monat klikając TUTAJ, następnie JOIN NOW (albo DOŁĄCZ TERAZ), a później: ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO MP (czyli Market Partner), po czym zobaczysz listę pozostałych zestawów.

 

W momencie kiedy stajesz się partnerem masz od 30% do 55% zniżki na wszystkie produkty i jest Ci naliczana prowizja za obrót grupy.


 

Ile można zarobić w Monat i od czego są uzależnione zarobki?

W powyższej tabelce rozpisany jest przybliżony zarobek na danym stopniu awansu, nie oznacza to jednak wcale, że będziesz tyle zarabiać, możesz zarabiać więcej, ale i  mniej. Twoja wypłata uzależniona jest od obrotu grupy, czyli zakupów zrobionych przez  klientów jak i partnerów biznesowych. Twoja wypłata jest również uzależniona od rektutacji nowych osób, nowych klientów i awansów Twoich jak i Twoich partnerów. Tak w przybliżeniu wyglądają wypłaty z podstawowego planu marketingowego u aktywnych market partnerów, prowadzących aktywny zespół.

 Na obrazku poniżej widzisz po kolei stopnie awansu jakie przechodzimy w Monat. Pierwsze dwa awanse (MMP i AMP) możesz zrobić „sama”. Co mam na myśli pisząc „sama”, to, że nie wymagane są awanse Twoich partnerów abyś i Ty zdobyła wyższy poziom. Do trzeciego awansu potrzebujesz już osób, które intensywnie pracują i awansują. Także w Monat skupiamy się na pracy, edukacji i wsparciu wszystkich członków naszego zespołu. Wtedy każdy wygrywa, bo każdy awansuje i zdobywa profity 🙂

Średni, stały zarobek przy pracującej grupie partnerów wynosi ok 5 tys zł przy poziomie MMB, ok 10 tys zł przy poziomie MM.

Możliwości zarabiania obejmują:

 1.  30% marża z odsprzedaży (od 100zł za jednorazowe zakupy klienta detalicznego)
 2.  15% marża z odsprzedaży ( od 50zł za jednorazowe zakupy VIP)
 3. 3-10% bonus z indywidualnej sprzedaży (wartość PV- im wyższa, tym wyższy procent)
 4. 225zł za zapis 4 klientów VIP
 5. 230zł- 1000 zł prowizji z zestawów nowych partnerów
 6. 550zł za zrobiony blok w czasie Smart Startu (1 blok= 1 MP+ 4 VIP)
 7. 1750 zł za Monatborhood ( 3 bloki w czasie Smart Start)
 8. 375zł- 75000zł- bonusy za awanse Twoje i w grupie
 9. Bonusy za zamknięte bloki Twoich MP
 10. Bonusy z obrotów grupowych ze wszystkich linii
 11. Bonus za obrót generacji
 12. Monat płaci 5 razy w miesiącu (w każdy piątek i 15 dnia każdego miesiąca)

 

Firma organizuje dodatkowe nagrody za własne awanse, konkursy, świetne promocje, atrakcyjne warunki przystąpienia do firmy, szkolenia stacjonarne, eventy, wycieczki.

Do tego istnieje możliwość zdobycia udziałów, auta Jaguar lub Land rover i rozwijania własnego biznesu z domowego kąta.

Ja osobiście pracuję głównie online i tak też uczę osoby z mojego zespołu. Stosujemy kilka praktyk offline, ale, że wszyscy mamy zobowiązania w postaci dzieci, etatów, własnych firm, to skupiamy się głównie na działaniu w internecie.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z firmą Monat, skieruj się do osoby, która Ci o tej firmie powiedziała. Jeśli chcesz nawiązać współpracę ze mną i dołączyć do mojego zespołu, wyślij mi zaproszenie i napisz do mnie wiadomość na Messengerze, znajdziesz mnie na Facebooku (kliknij).

Ważne: po rejestracji w Monat jako Market Partner (konsultant) po upłynięciu 30 dni NIE MASZ możliwości zmiany „sponsora” – dobieraj więc sobie osobę do współpracy w sposób przemyślany. Twój upline (sponsor) ma za zadanie Cię wspierać, pomagać Ci się rozwijać, pomóc prowadzić rozmowy, edukować, inspirować, ważne więc żebyście się polubili i wyznawali podobne wartości.

Jedną z moich głównych wyznawanych wartości jest ETYKA: zarówno w stosunku do klientów, ale i partnerów. Oczekuję również tego samego w stosunku do mnie. Jeśli więc już znasz produkty Monat, znasz firmę i osobę z którą chciałabyś współpracować, to kieruj się do niej, nie zajmuj proszę mojego czasu.

Jeśli jednak chcesz współpracować ze mną i moim zespołem, to przeczytaj co możesz uzyskać dzięki takiej właśnie decyzji:

 • indywidualne prowadzenie ( regularny kontakt indywidualny, edukacja, wsparcie, kierowanie, wyznaczanie celów, inspirowanie)
 • spotkania grupowe (pracujemy całą grupą na Zoom- pokój internetowy do rozmów, ustalamy grafik działania, podsumowujemy ostatni tydzień, robimy burze mózgów, raz w tygodniu prowadzimy otwartą prezentację firmy dla wszystkich osób zainteresowanych)
 • dostajesz narzędzia w postaci prezentacji, materiałów i strategii ich używania w odpowiedniej kolejności, tak, aby osoba zainteresowana podejmowała dobrą decyzję
 • spis kursów, szkoleń i książek, z których wiedza wyniesie Twoje umiejętności na wysoki poziom- dostajesz również dostęp do grupy szkoleniowej, na której wiedza podzielona jest na etapy
 • wiedzę jak rozwijać swój biznes, aby to ludzie przychodzili do Ciebie, a nie żebyś to Ty biegała za ludźmi
 • odpowiednio ułożony plan działań dostosowany do Twoich możliwości czasowych (część z nas pracuje na etacie, prowadzi własne firmy, ma absorbujące dzieci)
 • i inne 🙂

Masz pytania odnośnie naszej współpracy? Wyślij mi zaproszenie i napisz: Marlena.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Monat?

 • jest to firma dość świeża na europejskim rynku (na amerykańskim od 5ciu lat) – dopiero się rozwija w 3 krajach, jesteś więc jedną z osób, która wprowadza ją na rynek, mało osób ją zna, więc ich zaciekawienie tym większe
 • posiada profesjonalne, skuteczne produkty do pielęgnacji włosów- tworzone przy współpracy z trychologami
 • produkt codziennego użytku, prosty (szampon)- głowę myje każdy- nikogo więc nie trzeba tego uczyć, większość z nas pragnie mieć piękne włosy- produkt ten jest potrzebny
 • jest to zdrowa pielęgnacja, produkty wegańskie, bez ciężkiej chemii, nie testowane na zwierzętach, bez sylikonów, slsów, parabenów- oczyszczają i pobudzają wzrost („chodliwy” produkt- jest nim duże zainteresowanie)
 • nie musisz być żadnym ekspertem aby pracować- po prostu rekomendujesz szampony i odżywki
 • masz własny sklep internetowy, podajesz link klientowi, klient zamawia, firma wysyła mu jego zamówienie, a Ty dostajesz prowizję – żadnych katalogów
 • nie ma obowiązku comiesięcznych zakupów- swoją inwestycję czynisz raz (przy zakupie zestawu), późniejszą aktywność masz za zakupy klientów
 • plan marketingowy jest prosty i niesamowicie atrakcyjny
 • dostajesz wypłaty 5 razy w miesiącu
 • możesz również wypracować sobie samochód Jaguar lub Land Rover
 • możesz wyjeżdżać na wycieczki firmowe na koszt firmy
 • i cała masa innych 🙂

Monat

zdobył nagrodę w kategorii najlepszej firmy do pracy w 2018 !


 Lubisz naturalne produkty?

Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy?

Pragniesz pomagać innym?

Chcesz zarabiać na myciu włosów?

Pragniesz się rozwijać?

Pragniesz od życia czegoś więcej? (np. realizowania marzeń, zamiast tylko marzyć?)

Pragniesz zarabiać dodatkowe pieniądze?

Jeśli odpowiedziałaś na te pytania twierdząco to koniecznie:

1. Wejdź na STRONĘ MONAT klikając TUTAJ

2. Następnie kliknij: DOŁĄCZ TERAZ- DOŁĄCZ JAKO MP (Market Partner).

3. Wybierz najlepszy dla siebie zestaw produktów z którym rozpoczniesz swój biznes.

4. Zgłoś się do mnie wysyłając mi zaproszenie oraz wiadomość i zaczynamy 🙂

Pamiętaj, że Twoje życie samo się nie zmieni, tylko Ty możesz dokonać w nim zmian.

Wyślij mi zaproszenie i napisz do mnie wiadomość: Marlena Jedlińska