Moja opinia o Monat

Moja historia z produktami Monat jest Wam już znana, zaczęło się od tego, że znajoma wysłała mi próbki. Niestety nie starczyły one na długo i rozpatrywałam całe butelki, aby zobaczyć jaki będzie efekt dłuższego stosowania.

Kiedy usłyszałam ceny produktów zwlekałam, choć przekonywująca była gwarancja zwrotu pieniędzy w 30 dni od dnia zakupu w sytuacji jeśli nie byłabym zadowolona z owych produktów (opcja tylko dla klientów VIP, czyli osób mieszkających w USA, Canadzie bądź UK, od dnia 13 września 2019 również w Polsce oraz Irlandii). Kusiło, kusiło i z trzęsącą się ręką podskusiło.

Zamówiłam szampon i odżywkę na objętość i zaczęłam stosowanie. Pierwsze co zauważyłam, to, że włosy nie przetłuszczają się tak szybko i są uniesione u nasady (osoby z cienkimi włosami wiedzą o czym mówię), zwiększyła się ich objętość (nie ilość). Efekt był zaskakujący, miałam wymarzoną szopę 😉

Używałam produktów dalej. Po 3 miesiącach zauważyłam las nowych włosów, byłam mega szczęśliwa i pełna nadziei, że pożegnam swoje przerzedzenia (efekt dwóch spalonych trwałych, a później ciąża).

Nowe włosy rosną, zakola się zmniejszają, efekt jest- produkty działają znakomicie.

Spójrz jak to wygląda po około 7 miesiącach stosowania:

Bądź na bieżąco z promocjami, poproś o dostęp do

GrUpY nA FaCeBooKu