Moja historia z Monat

Opinie o produktach Monat krążą w sieci różne. Ja jak i wiele innych kobiet jesteśmy z nich zadowolone, bo wygląd naszych włosów odmienił się diametralnie. Ale jak wiadomo, wszystkim się nie dogodzi, zwłaszcza ceną, bo ta do najniższych nie należy, produkty są jednak jej warte.


Sama osobiście miałam problemy z częstym przetłuszczaniem, pogłębiającymi zakolami, prześwitami. Po dwóch trwałych (nieudanych z resztą), gęstość moich włosów pozostawiała wiele do życzenia, nie sądziłam nawet, że można je jeszcze odratować.

Znajoma wysłała mi próbki Monat, ale wiecie jak jest z próbkami… to tak jak łyknąć dwa razy witaminy i spodziewać się poprawy samopoczucia.

To proces, potrzebne więc były całe butelki, zamówiłam więc szampon i odżywkę (znajoma mi dopasowała do moich włosów, bo w Monat dopasowuje się produkty do włosów).

Myłam włosy jak zwykle (2razy w tygodniu). Zdziwiona byłam tym, że szampon się nie pienił przy pierwszym myciu, przy drugim piany było już całkiem sporo. Dowiedziałam się czym jest tzw. detoks (oczyszczanie z nabudowań- ale o tym kiedy indziej). Początki nie były jakieś spektakularne, włosy się tak mocno nie przetłuszczały i były uniesione u skóry głowy, skóra mi się trochę sypała i czułam swędzenie.

Po jakimś czasie zapomniałam czego używam… aż po 3 miesiącach zauważyłam nową „grzywkę”- 3 cm nowe włosy! Wtedy do mnie dotarło, że to całe swędzenie to był objaw reaktywujących  się mieszków włosowych! 🙂 Popatrz, mam filmik z tego okresu.

Byłam zachwycona, zakola się zmniejszyły, włosy zaczęły lśnić, objętość się zwiększyła. Chciałam zrobić zapas.

Odezwałam się do znajomej, był akurat angielski Cyber Monday i firma Monat organizowała mega promocję na zestawy biznesowe. Chciałam tylko szampon i odżywkę, w ostateczności pokusiłam się na cały zestaw, dzięki któremu mam 30% zniżki na wszystkie produkty.

Mając przekonanie do produktów założyłam grupę na Facebooku. Dzielę się tam informacjami dotyczącymi pielęgnacji włosów oraz działania produktów firmy Monat. Serdecznie Cię na nią zapraszam: Grupa Lovehair- Twój włos się liczy- porady pielęgnacyjne.

 

 

Masz pytania? Znajdziesz mnie na Facebooku. Zapraszam 🙂

Możesz również wejść na stronę sklepu aby dowiedzieć się więcej o firmie.