DXN opinie o firmie i produktach

Wśród znajomych, którzy na co dzień korzystają z produktów DXN i znają dobrze firmę zebrałam opinie. Poczytajcie sobie co o niej myślą.  Możesz z nami nawiązać kontakt, wystarczy, że klikniesz w któreś zdjęcie.

Opinie o DXN i ich autorzy:

Marlena Marczuk:

Do firmy ściągnęła mnie kawa (myślę, że każdy kawosz pokusi się o zdrowy trunek). Kiedy poznałam pozostały asortyment i misję firmy, zakochałam się na amen 😉 Profilaktyka, wsparcie zdrowia, niesienie pomocy innym, rozwój osobisty, niezależność finansowa- te wartości do mnie przemawiają, czuję się tu jak w domu i uważam, że to styl dla każdego! 🙂

Anna Binek:

Mało jest firm, ktore mają własne uprawy i stosują koncepcję One Dragon.   Zdrowa kawa z reishi podbija podniebienia i serca ludzi na całym świecie. U nas niczego nie musisz a wszystko możesz. Z tą firmą poprawiłam zdrowie, zwiedziłam najodleglejsze, cudne zakątki świata, zmieniłam styl życia, pomogłam też wielu osobom osiągnąć niezależność. U nas każdy ma tę szansę.

Sylwia Jemioło:

Firma rzetelna, a produkty godne polecenia ! Ratują zdrowie, a nawet zycie! Nie wierzysz? To dobrze, bo to jest nie do uwierzenia! Produkt nr 1 Na świecie! A praca z taka firma to Czysta przyjemnosc! Bo pomoc innym jest bezcenna !

Kinga Piotrowska- Burnat:

Moja przygoda z Dxn zaczęła sie od moich problemów z kręgosłupem. Produkty poleciła mi koleżanka i nie będę kłamać, że w nie wierzyłam … Ale po kosmicznych dawkach leków przeciwbólowych nic nie tracilam spróbować! Dzis jestem bardzo szczęśliwa ze poznałam Dxn , ponieważ ucze się żyć bez Bólu. Od zawsze lubiłam pomagać i wiem, że teraz mogę to robić polecając im produkty a przy tym mogą Sobie zarobić.

Sylwia Guziuk:

DXN jak dla mnie to najlepszy, najuczciwszy, najbardziej szanujący ludzi MLM na świecie. Z niesamowitymi produktami ,które dają odporność i jasność umysłu moim dzieciom ,a starszym schorowanym zdrowie i szansę na lepsze życie. Najwięcej radości daje mi kawa… mocna ,a zarazem łagodna, prawdziwa choć rozpuszczalna, pomagająca ,a nie szkodząca zdrowiu. Kawa która pobudza ,ale nie utrudnia zasypiania…poprostu idealna. Najlepsza jaką w życiu miałam przyjemność spróbować! Dziękuję DXN.

                Agata Janczura:

  Dxn-jedna z najlepszych mlm firm, z ktorą mam przyjemność  współpracować. Produkty są genialne, nie dosyć, że kawa z ganodermą smakuje to jeszcze pozbylam się migren. A dzięki cordyceps, to mam energie trenować, pracować i biegać za dziećmi.

Kasia Jakubczyk:

Postanowiłam spróbować kawy z ganodermą. Efekt jest taki, że nie boli mnie żołądek, a miałam z nim spory problem, nie mam zgagi. Czuję się wybudzona cały dzień… Smak najlepszy, jaki piłam, już nie chcę żadnej innej . A i mój mąż już zaczyna prosić: zrób mi tą twoją, lepiej trzyma.

Mam nadzieję, że to przydatne dla Ciebie informacje. A może masz własne doświadczenia i chcesz się nimi podzielić? Zachęcam do napisania komentarza.

Opinie o firmie i produktach znajdziesz również klikając TUTAJ.