Kim jestem?

Jak znalazłam się po drugiej stronie?

Moja historia nie wyróżnia się niczym wyjątkowym, ot zwykła dziewczyna, która poszukiwała alternatyw siedząc w domu…

Yhym…  a tak serio…

Cześć! Mam na imię Marlena 🙂

Kilka lat pracowałam na stanowisku psychologa w szkole integracyjnej.  Mój osobisty syn ma zdiagnozowany autyzm (ja diagnozy nie mam, ale czasem mam wrażenie, że żyję w innym świecie 😉 )

Wyjechaliśmy do Anglii testować tamtejszy system edukacyjny dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W związku z tym, że nie mieliśmy tam żadnej rodziny, która mogłaby pomóc przy dziecku,  to znalezienie pracy tylko w godzinach szkoły graniczyło z cudem. I tak oto zaczęły się moje poszukiwania pracy online…

Zaczynałam od programów typu revshare, niestety popadały jak muchy jak tylko zainwestowałam pieniądze. Nie miałam szczęścia. Początki pracy online kosztowały mnie czas, pieniądze i nerwy 😉

Maczałam również paluszki na rynku kryptowalut (początki  były bolesne, bo dołączyłam do płatnej grupy, która miała dawać atrakcyjne sygnały kupna i sprzedaży… yhymm)- straciłam czas, pieniądze i zaufanie. Po kilku dniach obserwacji jak moje środki maleją, a guru grupy mówił „hold” (znaczy się „trzymaj”) zamiast nauczyć mnie ustawiać stop loss (stop strata), to ciągnął mnie dół… sprzedałam z pełnymi gaciami wszystko co miałam, zamknęłam laptopa i ryczałam 3 dni myśląc co dalej…

Postanowiłam odrobić straty, nadrabiając wcześniej wiedzę. Ogarnęłam analizę techniczną, fundamentalną, psychologię rynku i inne… nauczyłam się analizy wykresu świecowego, formacje, trendy, volumen itd…  próbowałam również swoich sił na lewarze. W 5 miesięcy odrobiłam straty i wyszłam na zero (kosztowało mnie to zarywanie nocy, studiowanie książek, spanie w salonie). Udało się. Wyszłam z kropki. W tej chwili nie gram już shortów. Inwestuję długoterminowo.

Szukałam dla siebie czegoś bardziej bezpiecznego 🙂 Wiecie… bez ryzyka 😉 W końcu rozpoczęłam współpracę w Multi Level Marketingu. Grupa osób z którymi współpracuję się rozrasta, wyniki idą coraz wyżej, wraz z moją wiedzą i wypłatami.

Projekty, firmy w których działam są przeze mnie sprawdzone,  korzystam z nich na co dzień i jestem usatysfakcjonowana ich jakością, stąd też moja rekomendacja. Wraz z moim doświadczeniem zmieniam sposoby działania w sieci (bo pracuję głównie online) jak również sposób prowadzenia tej strony. Jednym słowem: ewaluuję.

Prowadzę też własną działalność i zajmuję się sprzedażą odzieży oraz biżuterii.

Wychowuję syna, psa i partnera 😉 Kocham swoje życie, moich bliskich, podróże, kawę oraz okulary. Ciągle się rozwijam, nabywam nowe umiejętności, jeżdżę na spotkania firmowe, poznaję ciekawych, inspirujących ludzi. Mam wrażenie jakbym jechała jakimś szybkim pociągiem, bo wciąż czuję podmuch wiatru we włosach,  naprawdę to lubię 🙂

Jeśli masz ochotę mnie poznać, pogadać, czy poobserwować, to znajdziesz mnie tutaj:                               

Zdobyłam się nawet na odwagę i poprosiłam kilka osób z którymi współpracuję o opinię na mój temat:

   Karol Froń

Marlena to osoba bardzo rzeczowa, konkretna i wymagająca, zarówno od siebie jak i od innych, co jest świetną informacją dla każdego, kto zamierza z nią współpracować, bo możesz być pewien, że nie pozwoli Ci zmarnować Twojego potencjału. Gdy po raz pierwszy miałem okazję porozmawiać z nią na żywo, zobaczyłem, że ma w sobie charyzmę i nie boi się mówić tego, co myśli, a w dzisiejszym świecie szczerość i prawda to największe afrodyzjaki. Wróżę jej duży sukces, bo nie sądzę, by pozwoliła sobie wejść na łeb, a jej ambicja doprowadzi ją tam, dokąd się wybierze.

  Sylwia

Marlena to kobieta z ogromnym sercem ! Współpracujemy razem już kilka miesięcy ! Energii full i zawsze chętna do pomocy ! Wspiera, buduje i rozwija się każdego dnia! Jednym słowem KOBIETA SUKCESU

 Jerzy

Kiedy poznałem Marlenę, nie myślałem, że będę z nią współpracować. Wspaniale potrafi przedstawić to, co robi i zachęcić do pracy. Potrafi też skarcić za nie dotrzymywanie slowa. Wyczuwa, kiedy jest się zniechęconym i dodaje energii. Można z nią o wszystkim porozmawiać. Ma dużą wiedze o tym, co robi. I robi to z pasją. Dziękuje że jesteś.

   Aleksandra

Uparta, kompetentna, odpowiedzialna i zawsze chętna do pomocy 🙂 Marlena jest jedną z tych osób, które jeśli się czegoś uczą i coś “czują”, to wgryzają się w temat od A do Z, i tego samego chcą nauczyć innych. Samodzielności w pracy i biznesie. Przy okazji przesympatyczna, kontaktowa i z dużym poczuciem humoru, co sprawia, że pracuje się z nią po prostu fajnie.

Joanna

Marlenę znam od bardzo dawna, nie tylko w kontekście jej pracy zawodowej.     Jest osobą którą się albo kocha, albo tylko szanuje 🙂 To typ wojownika, który mimo trudności zawsze idzie do przodu i szuka pozytywów. Poza tym to ciepła, towarzyska i uczynna kobietka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Na Jaki Adres Wysłać Prezent?
Twój Email jest bezpieczny. Nie wysyłam Spamu!